Brodnica, ul. Podgórna 84

Kasetony LED dla Pawrol

Dumni z naszej najnowszej realizacji!
Przedstawiamy Wam kompleksowe oznakowanie dla firmy Pawrol – Sklep Rolniczo – Techniczny – profesjonalnego sklepu rolniczo-technicznego. Nasza ekipa przejęła kontrolę nad każdym detalem, tworząc spójną i wyrazistą identyfikację wizualną.
Zaczęliśmy od projektów i wykonania przepięknych wizytówek, które staną się wizytówką Waszego biznesu. Następnie przeszliśmy do stworzenia unikatowej odzieży z indywidualnym nadrukiem, gwarantującej nie tylko komfort, ale też wyróżnienie na tle konkurencji.
Nasze prace obejmowały również ulotki, które trafią w ręce Waszych klientów, dostarczając im kluczowych informacji o ofercie. Dla zwiększenia widoczności sklepu, przygotowaliśmy kasetony zewnętrzne, które świecą z daleka, przyciągając uwagę przechodniów. Pamiętajcie, że do każdej realizacji kasetonu otrzymujecie od nas realistyczny projekt 3D z efektem świecenia w nocy!
Ale to nie wszystko! Nasz zespół również zajął się oklejeniem witryn, zapewniając nie tylko estetyczny wygląd, ale również dodatkową reklamę dla Waszego sklepu. Dodatkowo, przygotowaliśmy dynamiczne banery reklamowe, które będą promować Waszą firmę na szeroką skalę.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego projektu i miejmy nadzieję, że nasza praca przyczyni się do jeszcze większego sukcesu firmy Pawrol. Jeśli i Wy potrzebujecie kompleksowego oznakowania dla Waszego biznesu, śmiało dajcie nam znać!